רז אינסטלציה
שטיפת מרזבים

תוך 20 דקות אצלך בהתחייבות!

שטיפת מרזבים  24 שעות ביממה

מרזב סתום הינו מצב בעייתי ולא נעים ובדרך כלל מתגלה עם הגשם הראשון. על מנת להימנע מההפתעה הלא נעימה של סתימה במרזב וניקוז מים לא יעיל בימי הגשם, הרי שמוטב לבצע שטיפת מרזבים הן כתחזוקה שוטפת לאורך השנה והן כמענה לסתימות ופתיחתן במהירות וביעילות.

סיבות להיווצרות סתימות במרזבים

מרזבים המשמשים לניקוז מי גשמים עלולים להיסתם מפעם לפעם וזאת בשל הצטברות לכלוך, עלים ואבק. מרזבים ישנים עלולים להתייבש, להתפורר ולהיסדק במהלך העונה החמה ולעתים חלקים מהם חוסמים את המעבר התקין של המים. הבעיה של סתימת מרזב מתרחשת לאורך כל השנה, אולם רובנו לא מודעים לה. חומרים שונים כגון זפת, חלקי רעפים וחומרי איטום יוצרים יחד עיסה העלולה להביא לסתימת המרזב. בעיה נוספת היא הצטברות חול וצמיחת עשבים בתוך המרזב, כאשר איחור באיתור הבעיה, מוביל מצב בו השורשים מעמיקים וסותמים את הצינור. מערכת המרזבים בבניינים גבוהים ומגדלים, הינה מסועפת יותר והסיכון להיווצרות חסימות בה גדולה יותר. כך גם בבתי עסק רבים, מערכת המרזבים מיועדת לניקוז נוזלים וממוקמת לעתים קרובות ברצפה, מה שמוביל להצטברות לכלכוך ושומנים והיווצרות סתימות.

החשיבות של שטיפת מרזבים

שטיפת מרזבים בעזרת שירותי ביובית נועדה לספק מענה לכל הצרכים הללו. את השטיפה מומלץ לבצע מפעם לפעם לאורך כל ימות השנה וזאת במטרה למנוע מקרים של סתימות קשות ומורכבות בימים בהם נחיצותה של מערכת הניקוז הינה קריטית. שטיפת מרזבים תימנע מצב בו עלולים להיווצר נזקים לגג בשל הצטברות מים העלולים לחלחל גם לקירות וליצור רטיבות ועובש.

שטיפה בלחץ מים גבוה – שימוש בכלים יעילים לתוצאות מיטביות

טיפול במרזבים מחייב ידע וניסיון מקצועיים, שכן הם ממוקמים בגובה רב ועל מנת לבצע פיחתה ושטיפה יסודית, שירותי ביובית עושים שימוש בציוד מתקדם וייעודי הכולל שטיפה בלחץ מים גבוה באמצעות דיזה. מדובר בשירות יעיל המספק פתרון מיידי ומאפשר שמירה על תוצאות טיפול מיטביות לאורך זמן.