רז אינסטלציה
צילום קווי ביוב

תוך 20 דקות אצלך בהתחייבות!

צילום קווי ביוב  24 שעות ביממה

בטרם אנו מתחילים בעל עבודת תחזוקה, תיקון וניקוי של מערכת הביוב, הרי שיש לאבחן נכונה את מקור הבעיה. עבודה שאינה כוללת זיהוי ואיתור מדויק של הבעיה, עלול להוביל לעבודה לא יעילה ולא תוצאות בלתי רצויות. בעיות בצנרת הביוב יכולות להיות מגוונות ורבות כגון: שברים וסדקים בצנרת, הצטברות של חסמים ולכלכוך, עיוותים שונים ומעמסת שטח ועוד. על מנת לבדוק היטב מה גורם לבעיות במערכת הניקוז, הרי שיש לבצע צילום קווי ביוב מקצועי תוך שימוש באמצעים מתקדמים. צילום איכותי יאפשר מתן מענה יעיל ומדויק לבעיה ויביא לפתרונה בדרך ובשיטה הנכונות ביותר לקבלת תוצאות מיטביות לאורך זמן.

אבחון ומענה יעילים בעזרת ציוד ייעודי משוכלל

צילום קויי ביוב הינו שירות הניתן בידי ביובית וכולל צילום הצנרת באמצעות החדרת מצלמה בעלת סיב אופטי וגלאי ייעודי. המכשור המשוכלל נועד לאתר ולזהות תקלות ומהווה כלי ואמצעי חיוני וחשוב בהתאמת הפתרון לבעיה. הסקת מסקנות על סמך סימנים על פני השטח, אינה מקצועית דיה והשימוש באמצעים חיצוניים בלבד אינה מספקת למתן מענה יעיל. צילום קווי ביוב בעזרת מצלמה מיוחדת נועד לצילום מקיף של הצנרת וזאת בעזרת ראש מתכוונן ובעל יכולת סיבוב של 360 מעלות. המצלמה ניתנת לשליטה מרחוק ומספקת יכולת מיקוד רחבה או נקודתית על מנת לאתר את מקור הבעיה.

שירותי ביובית – פתרון יסודי ומעמיק לבעיה

צילום קווי ביוב נועד גם לתיעוד של הבעיה באופן ממוקד, של מצב בצנרת והמעברים, כאשר הסרטון יכול לשמש לפנייה לגורמים רלוונטיים בהם: העירייה, חברת הביטוח, גורם שייתכן שהינו האחראי לבעיה ועוד. צילום קווי ביוב מהווה אמצעי המביא לפתרון יסודי ומעמיק של הבעיה במערכת הביוב לאורך זמן. שירותי ביובית מספקים מענה ופתרונות מקצועיים, יעילים ואיכותיים למגוון בעיות מורכבות במערכת הביוב וזאת בעזרת שימוש בכלים, מכשור וטכניקות מתקדמות להשגת תוצאות מיטביות.