רז אינסטלציה
פתיחת סתימות

תוך 20 דקות אצלך בהתחייבות!

פתיחת סתימות 24 שעות ביממה

אחת ההפתעות הפחות נעימות בתחום תחזוקת הבית, היא סתימה בצנרת הביוב. סתימות בביוב הביתי  או במערכות ותשתיות גדולות יותר בהן כאלה העירוניות או התעשייתיות, עלולות להתרחש מפעם לפעם ומחייבות מענה מהיר, מקצועי ויעיל. סתימה בביוב עלולה לפגוע קשות באיכות החיים שלנוף להסב אי נוחות רבה ואף להוות סכנה בריאותית. סתימות יכולות להיגרם מסיבות שונות בהן הצטברות שומן או לכלכוך, חדירה של עצמים וחסמים שונים לצנרת, שחיקת הצינורות והתקלפותם בשל התיישנות ועוד. בחלק מהמקרים ניתן לטפל בסתימות ביוב באופן עצמי, אולם כאשר מדובר בסתימות קשות ומורכבות, יש צורך להיעזר בשירות מקצועי של שירותי ביובית המיועדים למתן פתרונות למצבים מסוג זה.

פתיחת סתימות בלחץ מים

תחזוקה שוטפת נכונה של צנרת הביוב נועדה למנוע היווצרות סתימות בתדירות גבוהה, אולם לא ניתן להימנע ממצב זה לחלוטין ולעתים יש צורך בקבלת מענה של גורם מקצועי מוסמך ומיומן שיספק פתרון מיידי ותוצאה איכותית שתישמר לאורך זמן וכן יבטיח כי הבעיה לא תחזור על עצמה בתכיפות. תיקון וטיפול נכונים בבעיות של סתימות ביוב יאפשרו לכם ליהנות ממערכת ניקוז תקינה לאורך זמן וכמו כן למנוע הישנות של סתימות בהמשך. שירותי ביובית מקצועיים מספקים מענה ופתרונות למגוון מצבים של סתימות ביוב בהם פתיחת סתימות בלחץ מים לקבלת תוצאה יעילה גם במצבים מורכבים. בעזרת כלים מתקדמים וידע מקצועי, שירותי ביובית מתמודדים עם מגוון מצבים בעייתיים ומורכבים ומספקים פתרון איכותי הנשמר לאורך זמן.

פתיחת סתימות קשות – מענה מהיר ויעיל לכל צורך

שירותי ביובית כוללים פתיחת סתימות קשות ומורכבות וזאת בעזרת טיפול מקצועי ושימוש בציוד וכלים ייעודיים ויעילים. השירות מתחיל במענה מהיר והגעה לבית הלקוח בתוך 20 דקות מרגע הקריאה וממשיך באבחון וזיהוי מקור הבעיה. בהתאם לאבחון, נקבעת שיטת הטיפול היעילה והמתאימה ביותר, תוך שימוש בטכניקות ושיטות עבודה מתקדמות בידי צוות עובדים מיומן ומנוסה שיספק לכם פתרון מהיר ואיכותי לכל בעיה וכל זאת באחריות, אמינות ואדיבות.