רז אינסטלציה
הוצאת שורשים מביוב

תוך 20 דקות אצלך בהתחייבות!

הוצאת שורשים מביוב  24 שעות ביממה

תופעה של שורשים בצנרת הביוב הינה מוכרת ושכילה בכל אזור בו יש עצים וצמחייה. השורשים גדלים ונמשכים לכל מקור מים שהוא וכך גם למי הביוב. חדירת שורשים לקווי הביוב מהווה מטרד ומפגע של ממש העלול להוביל לסתימה ולנזקים של הצפה, ריח רע, שבירה של מערכת הביוב, הצטברות לכלכוך וחיידקים ועוד מפגעים לא רצויים. ההתמודדות עם הבעיה מתבצעת בעזרת כמה שיטות יעילות ומתקדמות וכן באמצעות תחזוקה שוטפת נאותה ונכונה.

מענה מקצועי לסתימות, חסימות והצפות

שורשי שיחים ועצים מחפשים כל העת מקורות הזנה שיסייעו להם לגדילה ושגשוג. השורשים נמשכים למערכת הביוב המציעה מים בשפע וכן מזון ומינרלים שמקורם בפסולת אורגנית. חדירה של שורשים לביוב מובילה לצמיחתם בקצב מואץ והתפשטותם והתרחבותם בצנרת הביוב. מצב שכזה עלול להוביל לחסימת קווי הביוב ולסתימות קשות המחייבות טיפול ומענה מקצועיים. חדירת שורשים לביוב מובילה לנזקים כבדים לצנרת, לסדיקה ולשבירה של קווי ביוב וצינורות וכאמור לסתימות והצפות. שירותי ביובית נועדו לספק מענה יעיל ואיכותי לבעיה זו וזאת בעזרת שימוש בציוד ייעודי ויעיל המותאם לטיפול הוצאת שורשים מביוב.

כלים וטכניקות עבודה מתקדמים

שירותי ביובית מתבצעים באמצעות משאית ייעודית ומתקדמת עליה מותקן ציוד עזר. צוות העובדים המיומן והמנוסה עושה שימוש בכלים וטכניקות יעילים לפתרון מהיר של הבעיה. שירותי ביובית כוללים שימוש ברובוט מתקדם וחדשני הנשלט על ידי סיב אופטי ומצלמה מיוחדת המוחדרים לעומק צנרת הביוב ומאתרים את מקור הבעיה. בהתאם לאבחון, נעשה שימוש בדיזה עוצמתית שתולשת את השורשים שחדרו לצנרת ולאחר מכן מתבצעת שטיפה יסודית של קווי הביוב באמצעות לחץ מים גבוה. השטיפה מנקה ומסלקת את שאריות השורשים ומאפשרת חידוש הזרימה התקין של מערכת הניקוז.